Noord – Midden en Zuid Frankrijk : Logeren bij Nederlandstaligen

belgen en collioure

Leven als een God in Frankrijk’,  een vakantie plannen in Frankrijk ! Wenst u te logeren bij Belgen in Frankrijk, dan kan u alvast een keuze maken uit onderstaand overzicht met de leukste adresjes onderverdeeld in Noord-Frankrijk, Midden-Frankrijk en Zuid-Frankrijk.

Zuid Frankrijk ( tot 1250 km vanuit België)

1) In het uiterste Zuiden : www.sud66.com ****

2) In een groot vakantiedomein : www.lespinet.com

3) Passie voor Porcelein : www.la-villa-rosalie.com

4) Appartement aan Zee : www.appartementaanzee.tk ***

5) Gîtes en B&B in de Lot : www.laperledulot.com


Midden Frankrijk (tot 900 km vanuit België)

1) Een parel in het groene hart : www.bergeveaux.com ****

2) Kom, beleef en geniet : www.leparcdes4saisons.fr

3) Comfortabele kamers, uitstekende keuken : www.colombotte.nl

4) In een landhuisje : www.frankrijkvakantie.info ****

5) Esprit du Bocage : www.espritdubocage.com

6) ……

 

Noord Frankrijk (tot 500 km vanuit België)

2)  Ontspanning op het platteland : www.gites-en-pierre.fr ****

3)  Bewust Genieten : Le Pic-Vert

4) Ferme Lafayette : www.ferme-lafayette.com

5) ….

Wenst u eveneens een gratis vermelding met je accommodatie op deze pagina , stuur dan een mailtje naar vakantiebijbelgen@gmail.com

logo logerenbijbelgeninfrankrijk

Frankrijk biedt enorm veel mogelijkheden. Van de witte stranden aan de Middellandse Zee, de prachtige grootsteden in het binnenland tot aan de rust in de hooggebergtes, Frankrijk heeft voor iedereen wat wils.


 

Schoolvakanties Frankrijk 2017

Hieronder staan de schoolvakanties Frankrijk 2017, let op de regionale verschillen.

RegioSchoolvakantieBegindatumEinddatumWeek
Zone A, B, CKerstvakantie 201617-12-201602-01-201751-52
Zone AWintervakantie 201718-02-201705-03-20178-9
Zone BWintervakantie 201711-02-201726-02-20177-8
Zone CWintervakantie 201704-02-201719-02-20176-7
Zone AVoorjaarsvakantie 201715-04-201701-05-201716-17
Zone BVoorjaarsvakantie 201708-04-201723-04-201615-16
Zone CVoorjaarsvakantie 201701-04-201717-04-201714-15
Zone A, B, CZomervakantie 201708-07-201730-08-201728-35
Zone A, B, CHerfstvakantie 201721-10-201705-11-201743-44
Zone A, B, CKerstvakantie 201723-12-201708-01-201852-1

Zone A:
Caen, Clermont-Ferrand, Grenoble, Lyon, Nancy-Metz, Nantes, Pays de Gex, Rennes, Toulouse.

Zone B:
Aix-Marseille, Amiens, Besançon, Dijon, Lille, Limoges, Nice, Orléans-Tours, Poitiers, Reims, Rouen, Strasbourg.

Zone C:
Bordeaux, Créteil, Montpellier, Paris, Versailles.


 

Vakantiehuizen, Mas, Onroerend Goed, Immobilier, te koop in Frankrijk