Noord – Midden en Zuid Frankrijk : Logeren bij Belgen

belgen en collioure

Leven als een God in Frankrijk’,  een vakantie plannen in Frankrijk ! Wenst u te logeren bij Belgen in Frankrijk, dan kan u alvast een keuze maken uit onderstaand overzicht met de leukste adresjes onderverdeeld in Noord-Frankrijk, Midden-Frankrijk en Zuid-Frankrijk.

Zuid Frankrijk ( tot 1250 km vanuit België)

1) In het uiterste Zuiden : www.sud66.com ****

2) In een groot vakantiedomein : www.lespinet.com

3) Passie voor Porcelein : www.la-villa-rosalie.com

4) Appartement aan Zee : www.appartementaanzee.tk ***

5) …..


Midden Frankrijk (tot 900 km vanuit België)

1) Een parel in het groene hart : www.bergeveaux.com ****

2) Kom, beleef en geniet : www.leparcdes4saisons.fr

3) Pottenbakken in Bourgogne : www.terryvanhoecke.be

4) In een landhuisje : www.frankrijkvakantie.info ****

5) Esprit du Bocage : www.espritdubocage.com

6) ……

 

Noord Frankrijk (tot 500 km vanuit België)

2)  Ontspanning op het platteland : www.gites-en-pierre.fr ****

3)  Bewust Genieten : Le Pic-Vert

4) Ferme Lafayette : www.ferme-lafayette.com

5) ….

 

logo logerenbijbelgeninfrankrijk

Frankrijk biedt enorm veel mogelijkheden. Van de witte stranden aan de Middellandse Zee, de prachtige grootsteden in het binnenland tot aan de rust in de hooggebergtes, Frankrijk heeft voor iedereen wat wils.

 

Schoolvakanties Frankrijk 2016

Hieronder staan de schoolvakanties Frankrijk 2016, let op de regionale verschillen.

Franse schoolvakanties 2016 – Alle data onder voorbehoud
RegioSchoolvakantieBegindatumEinddatumWeek
Zone A, B, CKerstvakantie 201521-12-201503-01-2016
Zone AWintervakantie 201613-02-201628-02-20167-8
Zone BWintervakantie 201606-02-201621-02-20166-7
Zone CWintervakantie 201620-02-201606-03-20168-9
Zone AVoorjaarsvakantie 201609-04-201624-04-201615-16
Zone BVoorjaarsvakantie 201602-04-201617-04-201614-15
Zone CVoorjaarsvakantie 201616-04-201601-05-201616-17
Zone A, B, CZomervakantie 201605-07-201630-08-201627-35
Zone A, B, CHerfstvakantie 201620-10-201602-11-201643-44
Zone A, B, CKerstvakantie 201617-12-201602-01-201751-52

Verdeling regio’s schoolvakanties Frankrijk

Zone A:
Caen, Clermont-Ferrand, Grenoble, Lyon, Nancy-Metz, Nantes, Pays de Gex, Rennes, Toulouse.

Zone B:
Aix-Marseille, Amiens, Besançon, Dijon, Lille, Limoges, Nice, Orléans-Tours, Poitiers, Reims, Rouen, Strasbourg.

Zone C:
Bordeaux, Créteil, Montpellier, Paris, Versailles.

Bent U eigenaar van een kwaliteitsvolle Chambres d’Hôtes en U wenst ook een gratis vermelding, stuur dan een e-mailtje naar
info@logerenbijbelgeninfrankrijk.com    met als onderwerp “bijvoegen accommodatie”

 

Beste jagers, kom Bulgarije ontdekken !

 

Vakantiehuizen, Mas, Onroerend Goed, Immobilier, te koop in Frankrijk